Om oss

Styrelsen består under verksamhetsåret 2016-2017 av följande ledamöter

Ordförande

Raija Saar raija.saar@gmail.com 
Medlemsansvarig

Ulla Flygare

u.flygare@gmail.com 
Kassör

Bengt Olsson

 bengto296@gmail.com
Sekreterare

Virpi Luoma

virpi_luoma@hotmail.com 

 Ledamot

 Anders Andersson

anders.andersson@pc-system.se 

 Suppleant

Linda Hörner nr1linda.horner@gmail.com 

 Suppleant

Marianne Larsson majsan.43@gmail.com 

 Revisor

Paula Tengwall

 tengwall@hotmail.com

 

 Revisor suppleant

Jana Bosak  

 

Klicka HÄR för läsa lite historik om Fnyskens odlarförening





11 apr 2017